O mnie

Kilka słów o mnie - czy raczej o blogu.

Nazywam się Marek. Coś tam studiowałem, gdzieś tam pracuję.

Co jakiś czas gdzieś jeżdżę i to jest głównym tematem tego bloga. Zacząłem gdzieś w liceum, kiedy człowiek nabiera tyle wprawy, że może bez przeszkód i żadnej większej spiny zajechać za granicę. Z czasem wyjazdy zaczęły być coraz ciekawsze, pamiątek w pokoju się zebrało. Wyjeżdżało się coraz dalej i wyżej, pomysły były już nie tyle ciekawsze, raczej coraz bardziej szalone.

Zawsze na wyjeździe spisywałem kilka stron notatnika i, jak do tej pory, jest już kilka zapełnionych na półce. Zawsze były gdzieś pochowane zdjęcia, które można było pokazać znajomym. Stamtąd z kolei już niedaleko do bloga. Czara przelała się podczas wyjazdu za ocean na wymianę studencką z dwoma łbami, którzy na pewno będą tutaj serdecznie spamić - nigdy mi nie wybaczą, że nazwałem bloga "marekjezdzi", a nie coś w stylu "łby w ameryce". Cóż, mogę, w zamian za to, kontynuować projekt na własną rękę.

Góry dostały swoją własną sekcję, bo otaczam je szczególną uwagą. Podróże to, z drugiej strony, pojęcie na tyle szerokie, że może tam wpaść niejeden temat - od małego spaceru, po wielką wyprawę.

Chyba tyle wstępniaka.

 

Enjoy!
Marek

O mnie